Де придбати продукцію GEB

Офіційний дистриб'ютор на території України

«Леон Сервіс Плюс»
08141, Київська обл., Києво-Святошинський район,
с. Святопетрівське, вул. Господарська 1а
Tel: +380 44 2391593
www.leon.ua

 • Півдюйма

  Півдюйма

  Національна мережа магазинів сантехніки «Півдюйма» пропонує широкий асортимент сантехніки та товарів для водопостачання, опалення та каналізації з Італії, Франції, Німеччини, Бельгії та інших, виключно європейських країн і має відповідні українські та європейські сертифікати якості.

  www.pivduyma.ua

 • Епіцентр

  Епіцентр

  Національна мережа будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр К» - якісний товар для будівництва та ремонту, саду та городу, оздоблення та оформлення житла у форматі «ВІД та ДО».

 • Леруа Мерлен

  Леруа Мерлен

  Леруа Мерлен - міжнародна компанія-рітейлер, відома та визнана у всьому світі. Спеціалізується на торгівлі товарами для будівництва, ремонту та облаштування житла.

 • Нова Лінія

  Нова Лінія

  Нова Лінія – українська мережа гіпермаркетів формату «DIY». Основний принцип формування асортименту гіпермаркетів "Нова Лінія": "Висока якість, сучасний дизайн, низька ціна". Спектр додаткових послуг, які пропонує «Нова Лінія», порадує найвибагливішого покупця прокат електроінструменту, оверлок, розпил деревини, доставка товару та багато інших.

 • Олді

  Олді

  Роздрібна торгівля будівельними матеріалами та розвиток власної мережі магазинів формату DIY. Оптова торгівля будівельними матеріалами. Логістичний склад забезпечує взаємодію між Департаментом оптових продажів компанії та дилерами у всіх регіонах України.