Про компанію GEB

Як експерт в галузі опалення та кондиціонування повітря, компанія GEB ділиться своїм досвідом у даній сфері зі своїми партнерами — фахівцями з монтажу та обслуговування систем водопостачання, опалення та кліматичної техніки.

GEB – французький виробник

GEB розробляє та виробляє понад 1500 найменувань продукції більш ніж у 50 країнах. Виробнича лінійка включає в себе продукти для склеювання ПВХ, матеріалів для зварювання металевих труб, герметизації різьбових з'єднань, продуктів для очищення води, санітарних герметиків, обслуговування систем опалення і гідроізоляції будівель і дахів. Продукція GEB покриває потреби сантехніків, інсталяторів систем опалення та кондиціювання, монтажникам каналізаційних систем тощо, пропонуючи технічні рішення для задоволення потреб кожного проекту.

Особливу увагу GEB приділяє якості продукції, контролюючи всі етапи розробки та виробництва продукції, надаючи користувачам найефективніші та найбезпечніші рішення у найкоротші терміни.

Спеціальна серія продукції HVAC (акронім від англ. Heating, Ventilation & Air Conditioning - опалення, вентиляція та кондиціювання) ґрунтується на спеціально розроблених засобах догляду за обладнанням, таким як теплові насоси, системи кондиціонування повітря, котли, а також за системами опалення та гарячого водопостачання.

Дивіться також →