Історія компанії GEB

Компанія GEB (ЖЕБ) була створена в 1860 році і отримала свою назву від ініціалів засновника — Gaston Eugène Barthélémy (Гастон Ежен Бартелемі) і спеціалізується на розробці та виробництві хімічної продукції для монтажу обслуговування різних типів трубопроводів, опалювальних приладів та кондиціонерів а також камінів та печей. До створення компанії GEB призвело винахід пасти-герметика та спеціального мастила для парових машин. З розвитком центрального опалення в 1930 році компанія розробила і почала випускати ущільнювальні витратні матеріали, призначені для встановлення, обслуговування та ремонту систем опалення та сантехнічних систем.

Сьогодні GEB розробляє та виробляє понад 1500 найменувань продукції більш ніж у 50 країнах. Виробнича лінійка включає себе продукти для склеювання ПВХ, зварювання металевих труб, герметизації різьбових з'єднань, продуктів для очищення води, санітарних герметиків, обслуговування систем опалення та гідроізоляції будівель та дахів. Продукція GEB покриває потреби сантехніків, інсталяторів систем опалення та кондиціювання, монтажникам каналізаційних систем і т.д., пропонуючи технічні рішення для задоволення потреб кожного проекту.

Особливу увагу GEB приділяє якості продукції, контролюючи всі етапи розробки та виробництва продукції, надаючи користувачам найефективніші та найбезпечніші рішення в найкоротші терміни.